Model
Aby komfortowo przewozić 5 osób, producent - Volvo - wyposażył V90 w 5 -cioro drzwi. Wysoki 1475 mm pojazd ma 4936 mm długości i 1890 mm szerokości, co czyni go typowym przedstawicielem swojej klasy nadwoziowej. Dodatkowo model waży 2310 kg. Volvo produkował V90 2.0 D4 MR`17 w 38 wersjach w latach 2016 - 2022.
Silnik
Volvo - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model V90. W wypadku tego modelu Volvo V90 liczba wersji silnikowych wynosi: 12. Prezentowany model V90 2.0 D4 MR`17 posiada silnik o pojemności 1969 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 200 KM i posiada napęd AWD (4x4). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest automatyczna, 8-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
V90 2.0 D4 MR`17 w wersji Inscription Polestar AWD Getr to jedna z 38 wersji, modelu V90 2.0 D4 MR`17. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji Volvo V90 2.0 D4 MR`17 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
Dane Techniczne
Volvo V90 2.0 D4 MR`17 występuje w 1 wersjach nadwozia oraz w 38 rodzajach wyposażenia. Tak prezentują się dane techniczne V90 w latach 2016 - 2022
Najważniejsze dane
| Marka | Volvo |
|---|---|
| Model | V90 |
| Generacja | 234/235/236 |
| Wersja | Inscription Polestar AWD Getr |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2016 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 1969 cm³ |
| Moc | 147 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2310 kg |
| Szerokość | 1890 mm |
| Długość | 4936 mm |
| Wysokość | 1475 mm |