Warto poświęcić choć trochę czasu swojemu autu. Wiosną powiało też na corocznych targach Poznań Motor Show, które trwały przez cztery ostatnie dni minionego tygodnia. Było wyjątkowo dużo wystawców, sporo krajowych samochodowych premier i według wstępnych szacunków około 100 tys. zwiedzających. Jest już czym się pochwalić, a organizatorzy zapowiadają dalsze doskonalenie poznańskiego Motor Show.

A jeśli właśnie teraz szukacie kabrioletu na lato, to już ostatni gwizdek, by go kupić. Prezentujemy 21 ciekawych pro- pozycji w cenie od 4000 złotych. Polecamy również test Toyoty Hilux, który specjalnie dla naszych Czytelników zrealizowaliśmy z Adamem Małyszem.

Ponownie zapraszamy wszystkich kierowców do udziału w 10. edycji Narodowego Auto Testu. Jak zapewne pamiętacie, poprzednie cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem i chętnie dzieliliście się z nami opiniami o Waszych samochodach. Chcielibyśmy się dowiedzieć, jakimi autami jeździcie, jak je oceniacie, co w nich zasługuje na dobrą ocenę, a co wręcz przeciwnie.

Ankieta znajdująca się na naszej stronie internetowej www.auto-swiat.plpozwoli poznać Wasze ulubione marki i modele, auta, o których marzycie. Nikt w Polsce nie przeprowadza tak szerokich badań z kierowcami, nikt ich nie pyta o to, czy są zadowoleni ze swojego samochodu. A przecież dyskutujemy o tym codziennie, wymieniamy uwagi, dzielimy się kłopotami.

Teraz jest okazja do tego, by zabrać głos w szerszym gronie, zatem gorąco do tego zachęcamy. Wiemy, że firmy samochodowe bardzo interesują się tym, jak kierowcy oceniają ich produkty. Nie ulega wątpliwości, że Wasze opinie wyrażone w Narodowym Auto Teście wpływają np. na ceny lub wyposażenie aut, jakość serwisu, ceny części zamiennych. Dlatego Wasz głos jest naprawdę ważny.

Na wypełnienie ankiety wystarczy 8 minut, a efekt będzie miał ogromne znaczenie. Zapraszamy!

Najnowszy numer 14/2014 tygodnika Auto Świat poleca m.in.

NOWOŚCI – lifestylowy crossover BMW, Kia Soul w nowym wydaniu, wrażenia z jazdy nową Toyotą Aygo oraz nowości Citroena.

TESTY –porównanie limuzyn klasy wyższej z niedużymi dieslami, Hyundai Genesis, VW golf z systemem odłączania cylindrów, Adam Małysz testuje dla naszych Czytelników Toyotę Hilum.

PORADY – rejestracja „anglików”, auta używane z Niemiec oraz przygotowanie skutera do sezonu.

UŻYWANE – przegląd rynku kabrioletów, Renault Laguna III (od 2007 r.) oraz ryzykowne auta na literę T.

PONADTO – Audi S1 i Sport Quattro i opieszałość urzędników korzystna dla obywateli.

Życzymy miłej lektury!

Foto: Auto Świat
Auto Świat nr 14/2014 w kioskach i na tabletach