Rywalizacja kobiet w formacie rozrywkowo – motoryzacyjnym „Super Jazda” okazała się nie tylko ciekawostką i pojedynkiem dwóch popularnych influencerek. Panie z wielką determinacją i powodzeniem nawiązały do wyników „Dużego w Maluchu” i „Qeska”, a w jednej z konkurencji Zawadzka wykręciła wynik niewiele gorszy od samego Adama Kornackiego!

Pełny gaz byłej Miss Polski w Mitsubishi Lancer Evo

Warto sprawdzić trzeci odcinek, żeby zobaczyć także ile pachołków Panie strąciły pokonując slalom w Fiacie 126p oraz jak poradziły sobie z wymianą koła w „Cwaniaku”, czyli Mini skonstruowanym przez Grzegorza Dudę. Zdradzimy tylko, że poszło im nadspodziewanie dobrze. O ile wynik Zawadzkiej nie musi dziwić, ponieważ jest ona fanką motoryzacji i ma nawet doświadczenia rajdowe w ciężarówkach, to „Natsu” sprawiła miłą niespodziankę i także zdołała w jednej z konkurencji pokonać rywala z drugiego odcinka.

Trzecia część, to także jedna z ostatnich szans, aby wziąć udział w konkursie w którym do wygrania jest spotkanie ze zwycięzcą (a może zwyciężczynią?) formatu. Wystarczy pod najnowszym odcinkiem napisać komentarz z odpowiedzią na pytanie "Który z samochodów biorących udział w "Super Jeździe" podoba Ci się najbardziej i dlaczego?”.

W artykule o drugim odcinku „Super Jazdy” informowaliśmy również, że wygrać można także znanego z TVN Turbo i „Super Jazdy” Mini Coopera. W poprzednich seriach „Super Game Jackpot” nikomu się to nie udało, więc nadal może się to udać Tobie! Wzrosła pula nagród w tej grze i obecnie jest to poza Mini, aż 200 000 złotych!

  Foto: Mahalo Media

Zakłady bukmacherskie Superbet, to legalna w Polsce, międzynarodowa marka. Oferuje rozwiązania dzięki którym rozrywka wokół zakładów sportowych może być prosta i darmowa. Superbet jest w Polsce liderem w udostępnianiu użytkownikom darmowych streamingów z wydarzeń sportowych oraz gier free to play. Dostępne są one zarówno na stronie www.superbet.pl, jak i w aplikacjach mobilnych Superbet.

SUPERBET POSIADA ZEZWOLENIE NA ZAKŁADY. HAZARD WIĄŻE SIĘ Z RYZYKIEM, A UDZIAŁ W NIELEGALNYCH GRACH JEST KARALNY. DOZWOLONE DLA OSÓB POWYŻEJ 18 ROKU ŻYCIA