Logo
Zdjęcia szpiegowskie: nowe BMW 7

Zdjęcia szpiegowskie: nowe BMW 7

Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki

Po czterech latach od prezentacji aktualnej generacji BMW 7 firma rozpoczęła testowanie pierwszych prototypów nowego modelu.

Zdjęcia szpiegowskie: nowe BMW 7
Zobacz galerię (3)
Auto Świat
Zdjęcia szpiegowskie: nowe BMW 7

BMW klasy 7 jest na rynku od 2002 roku. W ramach BMW chodziło o przewrotny model, który zapoczątkował nową erę w projektowaniu BMW. Chociaż auto rozwścieczyło fanów marki oraz przeszło kryzys sprzedaży, w końcu kupujący go zaakceptowali i BMW 7 znalazło swoje miejsce między stonowanym Mercedesem S i elegancką sportową limuzyną Audi A8.

W czasie, kiedy nabywcy zaczęli się „siódemką“ bardziej interesować, BMW zdecydowało się na face lifting swojego modelu flagowego, który poprawił wygląd przedniej, a przede wszystkim tylnej części auta. Cztery lata po prezentacji aktualnego modelu firma rozpoczęła testowanie pierwszych prototypów nowej generacji, która ma być bardziej stonowana i ciut większa.

Nowa klasa 7 z detalami stylistycznymi nawiązującymi do BMW 6 pojawi się najprędzej pod koniec przyszłego roku.

Autor Robert Rybicki
Robert Rybicki