Model
Decydując się na samochód taki jak CHEVROLET Lacetti będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość karoserii wynosi 4295 mm. Poza tym Lacetti ma 1445 mm wysokości. Jego szerokość to 1725 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego CHEVROLET Lacetti 1.4 16V MR`04 wynosi 1650 kg. Samochód produkowany był przez CHEVROLET w latach 2004 - 2010.
Czytaj więcej o CHEVROLET Lacetti
Silnik
Pod maską CHEVROLET Lacetti 1.4 16V MR`04 pracuje jednostka o pojemności 1399 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest benzyna i generuje moc na poziomie 95 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 5-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją CHEVROLET przewidział 4 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Prezentowany automobil występuje w 4 wersji wyposażenia, a ten Lacetti to wersja SX Elite. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup CHEVROLET Lacetti 1.4 16V MR`04 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
CHEVROLET Lacetti 1.4 16V MR`04 występuje w 1 wersjach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | CHEVROLET |
|---|---|
| Model | Lacetti |
| Generacja | J200 |
| Wersja | SX Elite |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2004 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 1399 cm³ |
| Moc | 70 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1650 kg |
| Szerokość | 1725 mm |
| Długość | 4295 mm |
| Wysokość | 1445 mm |
| Pakiety |
|