Model
Malibu 2.0 Diesel MR`12 to 4 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w Malibu 2.0 Diesel MR`12 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4865 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1855 mm szerokości oraz 1465 mm wysokości. CHEVROLET produkował ten model 5 wersjach w latach 2011 - 2015.
Czytaj więcej o CHEVROLET Malibu
Silnik
Pod maską CHEVROLET Malibu 2.0 Diesel MR`12 pracuje jednostka o pojemności 1956 cm3. Jest to silnik zasilany paliwem jakim jest olej napędowy i uzyskuje moc na poziomie 160 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest przedni (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją CHEVROLET przewidział 2 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Malibu 2.0 Diesel MR`12 w edycji LS to jedna z 5 wersji, modelu Malibu 2.0 Diesel MR`12. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji CHEVROLET Malibu 2.0 Diesel MR`12 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela wyraża dane techniczne dla samochodów marki CHEVROLET. Model Malibu 2.0 Diesel MR`12 występuje w 1 odmianach nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | CHEVROLET |
|---|---|
| Model | Malibu |
| Generacja | V300 |
| Wersja | LS |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2013 |
| Pojemność silnika | 1956 cm³ |
| Moc | 118 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2260 kg |
| Szerokość | 1855 mm |
| Długość | 4865 mm |
| Wysokość | 1465 mm |
| Pakiety |
|