Model
Fiat Scudo Panorama Executive to auto dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 4 drzwi. Scudo 1.6 16V M-jet MR`07 E4 3.0t Panorama Executive to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4805 mm, a pozostałe wymiary to: 1895 mm (szerokość) oraz 1980 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji Fiat Scudo przypada na lata 2007 - 2016.
Silnik
Fiat Scudo 1.6 16V M-jet MR`07 E4 3.0t w wersji Panorama Executive ma silnik, którego olej napędowy stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1560 cm3 generuje moc 90 KM. W przypadku tego wariantu Fiat Scudo mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Fiat ma manualną przekładnię, która jest 5-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na Fiat Scudo tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 5 wersji silnikowych.
Wyposażenie
8 edycji wyposażenia daje niebagatelne możliwości konfiguracji dla Fiat Scudo. Prezentowany Scudo 1.6 16V M-jet MR`07 E4 3.0t to wersja Panorama Executive, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Poniższa tabela pokazuje wymiary oraz zróżnicowane dane techniczne dla 1 wersji nadwoziowych Fiat Scudo 1.6 16V M-jet MR`07 E4 3.0t
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Scudo |
| Generacja | II |
| Wersja | Panorama Executive |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1560 cm³ |
| Moc | 66 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2683 kg |
| Szerokość | 1895 mm |
| Długość | 4805 mm |
| Wysokość | 1980 mm |
| Pakiety |
|