Model
Decydując się na samochód marki FIATA Scudo, będzie można zabrać na pokład 6 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 4959 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu Scudo to 3100 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do 2023 r.
Silnik
Fiat Scudo w wersji Easy (składany fotel) ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 1499 cm3 generuje moc 120 KM. W przypadku wariantu Scudo mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Fiat ma 6-biegową przekładnię, która jest manualna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na FIATA Scudo tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 12 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 7 wersjach wyposażenia. Prezentowany Fiat Scudo to egzemplarz w odmianie Easy (składany fotel). Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla FIATA Scudo, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Scudo |
| Wersja | Easy (składany fotel) |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2022 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 88 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 3100 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4959 mm |
| Wysokość | 1881 mm |
| Pakiety |
|