Model
Decydując się na samochód marki Fiat-a, modelu Scudo, będzie można zabrać na pokład 3 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 5309 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu Scudo to 2830 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do 2023 r.
Silnik
Pod maską modelu Scudo pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 1499 cm3 i mocy maksymalnej 102 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. Fiat przewidział dla tego samochodu 12 wersji silnikowych oraz 7 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Fiat Scudo Maxi Easy to jedna z 7 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Fiat-a Scudo, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Scudo |
| Wersja | Maxi Easy |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon z podwyższonym dachem, wydłużony |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2022 |
| Pojemność silnika | 1499 cm³ |
| Moc | 75 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 3 |
| Masa całkowita | 2830 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5309 mm |
| Wysokość | 1935 mm |
| Pakiety |
|