Model
Fiat Scudo, produkowany od 2021 r. do 2023 r., zgodnie z homologacją może przewozić 6 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe, a samochód ma 5309 mm długości, 1920 mm szerokości i 1920 mm wysokości. Fiat Scudo jest dostępny w 16 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu Scudo pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 1997 cm3 i mocy maksymalnej 144 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa manualna. Fiat przewidział dla tego samochodu 42 wersje silnikowe oraz 16 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 16 wersjach wyposażenia. Prezentowany Fiat Scudo to egzemplarz w odmianie Maxi (składany fotel). Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla Fiat-a Scudo, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Scudo |
| Wersja | Maxi (składany fotel) |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon z podwyższonym dachem, wydłużony |
| Produkcja Od | 2023 |
| Produkcja Do | 2023 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 106 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 3100 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 5309 mm |
| Wysokość | 1935 mm |
| Pakiety |
|