Model
Decydując się na samochód marki FIATA Scudo, będzie można zabrać na pokład 6 pasażerów. Nadwozie jest 4-drzwiowe. Jego długość wynosi 4959 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu Scudo to 3100 kg. Samochód produkowano od 2021 r. do 2023 r.
Silnik
Pod maską modelu Scudo pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy o pojemności 1997 cm3 i mocy maksymalnej 144 KM. Ma napęd przedni (4x2), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. Fiat przewidział dla tego samochodu 42 wersje silnikowe oraz 16 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 16 wersjach wyposażenia. Prezentowany Fiat Scudo to egzemplarz w odmianie (składany fotel). Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla FIATA Scudo, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Scudo |
| Wersja | (składany fotel) |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | furgon |
| Produkcja Od | 2023 |
| Produkcja Do | 2023 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 106 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 6 |
| Masa całkowita | 3100 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4959 mm |
| Wysokość | 1881 mm |
| Pakiety |
|