Model
CR-V 2.0 MR`10 to 5 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 5 pasażerów. Rozstaw osi w CR-V 2.0 MR`10 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 4530 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1820 mm szerokości oraz 1657 mm wysokości. HONDA produkował ten model 10 wersjach w latach 2006 - 2012.
Silnik
HONDA - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model CR-V. W wypadku tego modelu HONDA CR-V liczba wersji silnikowych wynosi: 6. Prezentowany model CR-V 2.0 MR`10 posiada motor o pojemności 1997 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 150 KM i posiada napęd 4WD (4x4). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest automatyczna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
10 edycji wyposażenia zapewnia niebagatelne możliwości konfiguracji dla HONDA CR-V. Prezentowany CR-V 2.0 MR`10 to wersja Elegance Aut., która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych HONDA CR-V 2.0 MR`10. Wśród parametrów znajdują się wartości obejmujące każdej z 10 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | HONDA |
|---|---|
| Model | CR-V |
| Generacja | III |
| Wersja | Elegance Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2080 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4530 mm |
| Wysokość | 1657 mm |
| Pakiety |
|