Model
HONDA CR-V 2.0 MR`10 wytwarzano w latach 2006 - 2012. Wymiary tego HONDA CR-V to: długość - 4574 mm, szerokość - 1820 mm oraz wysokość - 1675 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar CR-V waży 2050 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten CR-V 2.0 MR`10 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Silnik
Pod maską HONDA CR-V 2.0 MR`10 działa jednostka o pojemności 1997 cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest benzyna i uzyskuje moc na poziomie 150 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą manualnej skrzyni biegów. 6-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest 4WD (4x4). Poza wymienioną wyżej wersją HONDA przewidział 6 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 10 wersjach wyposażenia. Prezentowany HONDA to egzemplarz w standardzie określanym nazwą Elegance Lifestyle. CR-V 2.0 MR`10 posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych HONDA CR-V 2.0 MR`10. Wśród parametrów znajdują się wartości obejmujące każdej z 10 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | HONDA |
|---|---|
| Model | CR-V |
| Generacja | III |
| Wersja | Elegance Lifestyle |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2010 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1997 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2050 kg |
| Szerokość | 1820 mm |
| Długość | 4574 mm |
| Wysokość | 1675 mm |
| Pakiety |
|