Model
Decydując się na samochód marki HYUNDAIA Kona, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4385 mm, szerokość 1825 mm, a wysokość 1825 mm. Masa własna modelu Kona to 2000 kg. Samochód produkowano od 2025 r. do teraz.
Silnik
Pod maską modelu Kona pracuje silnik benzynowy o pojemności 1598 cm3 i mocy maksymalnej 180 KM. Ma napęd 4WD (4x4), a przekładnia jest 7-biegowa, automatyczna. Hyundai przewidział dla tego samochodu 8 wersji silnikowych oraz 8 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 8 wersjach wyposażenia. Prezentowany Hyundai Kona to egzemplarz w odmianie N Line 4WD DCT. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla HYUNDAIA Kona, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | Hyundai |
|---|---|
| Model | Kona |
| Wersja | N Line 4WD DCT |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 132 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2000 kg |
| Szerokość | 1825 mm |
| Długość | 4385 mm |
| Wysokość | 1580 mm |
| Pakiety |
|