Model
KIA Picanto 1.0 LPG MR`15 wytwarzano w latach 2011 - 2017. Wymiary tego KIA Picanto to: długość - 3595 mm, szerokość - 1595 mm oraz wysokość - 1485 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar Picanto waży 1340 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten Picanto 1.0 LPG MR`15 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Silnik
Pod maską KIA Picanto 1.0 LPG MR`15 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna / gaz LPG. Ten silnik ma pojemność skokową 998 cm3. W rzeczonej wersji KIA Picanto generuje moc maksymalną na poziomie 67 KM. Opisywany model KIA Picanto 1.0 LPG MR`15 Business Line posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
Prezentowany auto występuje w 3 wersji wyposażenia, a ten Picanto to wersja Business Line. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na nabycie KIA Picanto 1.0 LPG MR`15 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
KIA Picanto 1.0 LPG MR`15 - dane techniczne dla wszystkich rodzai nadwoziowych występujących w latach 2011 - 2017.
Najważniejsze dane
| Marka | KIA |
|---|---|
| Model | Picanto |
| Generacja | TA |
| Wersja | Business Line |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna / gaz LPG |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2016 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 998 cm³ |
| Moc | 49 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1340 kg |
| Szerokość | 1595 mm |
| Długość | 3595 mm |
| Wysokość | 1485 mm |
| Pakiety |
|