Model
LAND ROVER Discovery IV, produkowany od 2013 r. do 2016 r., zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4829 mm długości, 2022 mm szerokości i 2022 mm wysokości. LAND ROVER Discovery jest dostępny w 5 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o LAND ROVER Discovery
Silnik
Pod maską modelu Discovery IV pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest olej napędowy, o pojemności 2993 cm3 i mocy maksymalnej 209 KM. Ma napęd AWD (4x4), a przekładnia jest 8-biegowa, automatyczna. LAND ROVER przewidział dla tego samochodu 5 wersji silnikowych oraz 5 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 5 wersjach wyposażenia. Prezentowany LAND ROVER Discovery to egzemplarz w odmianie E. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla LAND ROVERA Discovery, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | LAND ROVER |
|---|---|
| Model | Discovery IV |
| Wersja | E |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 2993 cm³ |
| Moc | 154 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2950 kg |
| Szerokość | 2022 mm |
| Długość | 4829 mm |
| Wysokość | 1888 mm |
| Pakiety |
|