Model
Decydując się na samochód marki LAND ROVERA Discovery V, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4956 mm, szerokość 2073 mm, a wysokość 2073 mm. Masa własna modelu Discovery to 3080 kg. Samochód produkowano od 2020 r. do teraz.
Czytaj więcej o LAND ROVER Discovery
Silnik
LAND ROVER Discovery w wersji Tempest ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 2996 cm³ generuje moc 350 KM. W przypadku wariantu Discovery V mówimy o aucie posiadającym napęd AWD (4x4). Ten LAND ROVER ma 8-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na LAND ROVERA Discovery V tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 22 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 12 wersjach wyposażenia. Prezentowany LAND ROVER Discovery to egzemplarz w odmianie Tempest. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla LAND ROVERA Discovery, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | LAND ROVER |
|---|---|
| Model | Discovery V |
| Wersja | Tempest |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 2996 cm³ |
| Moc | 257 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 3080 kg |
| Szerokość | 2073 mm |
| Długość | 4956 mm |
| Wysokość | 1888 mm |
| Pakiety |
|