Model
MERCEDES-BENZ GLC 300 e, produkowany od 2022 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4716 mm długości, 1890 mm szerokości i 1890 mm wysokości. MERCEDES-BENZ GLC jest dostępny w 2 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o MERCEDES-BENZ GLC
Silnik
Pod maską modelu GLC 300 e pracuje silnik, którego źródłem zasilania jest hybryda benzynowo-elektryczna, o pojemności 1999 cm3 i mocy maksymalnej 313 KM. Ma napęd AWD (4x4), a przekładnia jest 9-biegowa, automatyczna. MERCEDES-BENZ przewidział dla tego samochodu 2 wersje silnikowe oraz 2 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 2 wersjach wyposażenia. Prezentowany MERCEDES-BENZ GLC to egzemplarz w odmianie AMG 4Matic. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji MERCEDES-BENZ GLC 300 e od 2022 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | MERCEDES-BENZ |
|---|---|
| Model | GLC 300 e |
| Wersja | AMG 4Matic |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2022 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1999 cm³ |
| Moc | 230 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2890 kg |
| Szerokość | 1890 mm |
| Długość | 4716 mm |
| Wysokość | 1648 mm |
| Pakiety |
|