Model
Mitsubishi produkowała ten model Space Star 1.2 MR`20 w latach 2012 - 2021 w 10 wariantach wyposażenia. Każda z 10 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 3845 mm, szerokości 1665 mm i wysokości 1505 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu Mitsubishi wynosi 1340 kg.
Czytaj więcej o MITSUBISHI Space Star
Silnik
Mitsubishi - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Space Star. W wypadku tego modelu Mitsubishi Space Star liczba wersji silnikowych wynosi: 6. Prezentowany model Space Star 1.2 MR`20 posiada motor o pojemności 1193 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 71 KM i posiada napęd przedni (4x2). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest manualna, 5-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
Ten Space Star 1.2 MR`20 występuje w 10 odmianach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Space Star 1.2 MR`20, a jego wersja wyposażenia to Inform Plus. Zawartość wyposażenia tej wersji Mitsubishi występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla Mitsubishi Space Star 1.2 MR`20 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | Space Star |
| Generacja | A0 |
| Wersja | Inform Plus |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2021 |
| Produkcja Do | 2021 |
| Pojemność silnika | 1193 cm³ |
| Moc | 52 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1340 kg |
| Szerokość | 1665 mm |
| Długość | 3845 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Pakiety |
|