Model
Decydując się na samochód taki jak Mitsubishi Space Star będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość nadwozia wynosi 3710 mm. Poza tym Space Star ma 1505 mm wysokości. Jego szerokość to 1665 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego Mitsubishi Space Star 1.2 MR`15 wynosi 1340 kg. Samochód produkowany był przez Mitsubishi w latach 2012 - 2021.
Czytaj więcej o MITSUBISHI Space Star
Silnik
Pod maską Mitsubishi Space Star 1.2 MR`15 działa jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten motor ma pojemność skokową 1193 cm3. W tej wersji Mitsubishi Space Star uzyskuje moc maksymalną na poziomie 80 KM. Opisywany model Mitsubishi Space Star 1.2 MR`15 Invite posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
Space Star 1.2 MR`15 w wersji Invite to jedna z 4 wersji, modelu Space Star 1.2 MR`15. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji Mitsubishi Space Star 1.2 MR`15 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Mitsubishi Space Star 1.2 MR`15 - dane techniczne dla wszystkich rodzai nadwoziowych występujących w latach 2012 - 2021.
Najważniejsze dane
| Marka | Mitsubishi |
|---|---|
| Model | Space Star |
| Generacja | A0 |
| Wersja | Invite |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2014 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 1193 cm³ |
| Moc | 59 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1340 kg |
| Szerokość | 1665 mm |
| Długość | 3710 mm |
| Wysokość | 1505 mm |
| Pakiety |
|