Model
Decydując się na samochód marki OPLA Zafiry-e, będzie można zabrać na pokład 8 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4981 mm, szerokość 1920 mm, a wysokość 1920 mm. Masa własna modelu Zafiry to 2810 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Silnik
OPEL Zafira w wersji L Business 50 kWh ma silnik, którego źródło zasilania stanowi prąd elektryczny. Jednostka generuje moc 136 KM. W przypadku wariantu Zafiry-e mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten OPEL ma przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na OPLA Zafirę-e tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 8 wariantów.
Wyposażenie
OPEL Zafira L Business 50 kWh to jedna z 8 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla OPLA Zafiry, która ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | OPEL |
|---|---|
| Model | Zafira-e |
| Wersja | L Business 50kWh |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | mikrobus |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Moc | 100 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 8 |
| Masa całkowita | 2810 kg |
| Szerokość | 1920 mm |
| Długość | 4981 mm |
| Wysokość | 1895 mm |
| Pakiety |
|