Model
iOn MR`11 to 5 -drzwiowy samochód osobowy zdolny do przewożenia 4 pasażerów. Rozstaw osi w iOn MR`11 znacząco wpłynął na ostateczne wymiary nadwozia, w tym jego długość, która wynosi teraz 3474 mm. Pozostałe wymiary karoserii to odpowiednio 1608 mm szerokości oraz 1792 mm wysokości. PEUGEOT produkował ten model 1 wersjach w latach 2009 - 2020.
Silnik
Pod maską PEUGEOT iOn MR`11 działa jednostka o pojemności null cm3. Jest to motor zasilany paliwem jakim jest prąd elektryczny i generuje moc na poziomie 48 KM. Producent przewidział przeniesienie napędu za pomocą automatycznej skrzyni biegów. null-biegowa przekładnia doprowadza moment obrotowy do osi, których napęd jest tylny (4x2). Poza wymienioną wyżej wersją PEUGEOT przewidział 1 wersji silnikowych dla tego modelu.
Wyposażenie
W katalogu wytwórca zaplanował łącznie aż 1 wersji wyposażenia. Prezentowany iOn to wersja High Line Aut.. Takie samochód nosi oznaczenie iOn MR`11.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych PEUGEOT iOn MR`11. Wśród parametrów znajdują się wartości zawierające każdej z 1 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | PEUGEOT |
|---|---|
| Model | iOn |
| Generacja | Generacja 1 |
| Wersja | High Line Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | prąd elektryczny |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2015 |
| Moc | 35 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1800 kg |
| Szerokość | 1608 mm |
| Długość | 3474 mm |
| Wysokość | 1792 mm |
| Pakiety |
|