Model
RENAULT produkował ten model Fluence w latach 2009 - 2022. Każda z 1 wariantów RENAULT Fluence MR`13 ma posiadającą 4 drzwi karoserię, o długości 4622 mm, szerokości 2037 mm i wysokości 1479 mm. Te wymiary pozwalają z powodzeniem pomieścić w RENAULT Fluence MR`13 5 podróżujących pasażerów. Masa własna pojazdu wynosi 1725 kg
Czytaj więcej o RENAULT Fluence
Silnik
RENAULT Fluence MR`13 w wersji Intense 115 ma silnik, którego benzyna stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1598 cm3 generuje moc 114 KM. W przypadku tego wariantu RENAULT Fluence mówimy o samochodzie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten RENAULT ma manualną przekładnię, która jest 5-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na RENAULT Fluence tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 4 wersji silnikowych.
Wyposażenie
RENAULT Fluence MR`13 w wersji Intense 115. Jest to jedna z 14 wariantów wyposażenia, którą RENAULT przewidział do tego modelu Fluence. Szczegóły specyfikacji RENAULT Fluence MR`13 można znaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych RENAULT Fluence MR`13. Wśród parametrów znajdują się wartości dotyczące każdej z 14 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Fluence |
| Generacja | L3 |
| Wersja | Intense 115 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 84 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1725 kg |
| Szerokość | 2037 mm |
| Długość | 4622 mm |
| Wysokość | 1479 mm |
| Pakiety |
|