Model
RENAULT Fluence, produkowany w latach 2009 - 2022 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny daje 4 drzwi. Ponieważ Fluence ma 4618 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie RENAULT Fluence MR`10 ma 1479 mm wysokości i 1809 mm szerokości. RENAULT Fluence MR`10 jest dostępny w 8 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o RENAULT Fluence
Silnik
Pod maską Fluence pracuje jednostka napędowa o pojemności 1598 cm3. Prezentowany Fluence MR`10 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada motor o mocy 110 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 5-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową RENAULT Fluence występuje w 4 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Prezentowany samochód występuje w 8 wersji wyposażenia, a ten Fluence to wersja Techno Feel SL 110. Ta liczba pozwala Klientom decydującym się na zakup RENAULT Fluence MR`10 na wybór wersji wyposażenia, która odpowiada ich preferencjom. Określone wyposażenie odnajdą Państwo w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych RENAULT Fluence MR`10. Wśród parametrów znajdują się wartości zawierające każdej z 8 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Fluence |
| Generacja | L3 |
| Wersja | Techno Feel SL 110 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1598 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1725 kg |
| Szerokość | 1809 mm |
| Długość | 4618 mm |
| Wysokość | 1479 mm |
| Pakiety |
|