Model
RENAULT produkowała ten model Talisman Grandtour dCi MR`20 w latach 2015 - 2022 w 5 wariantach wyposażenia. Każda z 5 wersji ma 5 -drzwiową karoserię o długości 4866 mm, szerokości 1870 mm i wysokości 1465 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu RENAULT wynosi 2200 kg.
Czytaj więcej o RENAULT Talisman
Silnik
RENAULT Talisman Grandtour dCi MR`20 w wersji Zen Blue 150 ma silnik, którego olej napędowy stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 1749 cm3 generuje moc 150 KM. W przypadku tego wariantu RENAULT Talisman Grandtour mówimy o wozie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten RENAULT ma manualną przekładnię, która jest 6-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na RENAULT Talisman Grandtour tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 4 wersji silnikowych.
Wyposażenie
W ofercie producent przewidział łącznie aż 5 wersji wyposażenia. Prezentowany Talisman Grandtour to wersja Zen Blue 150. Takie samochód nosi oznaczenie Talisman Grandtour dCi MR`20.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Oto jak ukazują się dane techniczne dla RENAULT Talisman Grandtour dCi MR`20 w poszczególnych wersjach nadwoziowych
Najważniejsze dane
| Marka | RENAULT |
|---|---|
| Model | Talisman Grandtour |
| Generacja | L47 |
| Wersja | Zen Blue 150 |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2020 |
| Produkcja Do | 2020 |
| Pojemność silnika | 1749 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2200 kg |
| Szerokość | 1870 mm |
| Długość | 4866 mm |
| Wysokość | 1465 mm |
| Pakiety |
|