Model
SUZUKI Vitara FL, produkowany od 2024 r. do teraz, zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4185 mm długości, 1775 mm szerokości i 1775 mm wysokości. SUZUKI Vitara jest dostępny w 4 wersjach wyposażenia.
Silnik
Pod maską modelu Vitara FL pracuje silnik o pojemności 1373 cm3 i mocy maksymalnej 129 KM, którego źródłem zasilania jest benzyna. Ma napęd 4WD (4x4), a przekładnia jest 6-biegowa, manualna. SUZUKI przewidziało dla tego samochodu 6 wersji silnikowych oraz 4 wersje wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 4 wersjach wyposażenia. Prezentowany SUZUKI Vitara to egzemplarz w odmianie Elegance Sun. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne modelu SUZUKI Vitara, który ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | Vitara FL |
| Wersja | Elegance Sun |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2024 |
| Pojemność silnika | 1373 cm³ |
| Moc | 95 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1720 kg |
| Szerokość | 1775 mm |
| Długość | 4185 mm |
| Wysokość | 1600 mm |
| Pakiety |
|