Model
Decydując się na samochód marki SUZUKI Vitara FL, można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4185 mm, szerokość 1775 mm, a wysokość 1775 mm. Masa własna modelu Vitara to 1770 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Silnik
SUZUKI Vitara w wersji Elegance Sun Aut. ma silnik, którego źródło zasilania stanowi hybryda benzynowo-elektryczna. Jednostka o pojemności 1462 cm3 generuje moc 116 KM. W przypadku wariantu Vitara FL mówimy o aucie posiadającym napęd 4WD (4x4). Ten SUZUKI ma 6-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją, klienci decydujący się na SUZUKI Vitara FL tej generacji mogli wybrać jeden z 4 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 3 wersjach wyposażenia. Prezentowany SUZUKI Vitara to egzemplarz w odmianie Elegance Sun Aut. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji SUZUKI Vitara FL od 2024 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | Vitara FL |
| Wersja | Elegance Sun Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | hybryda benzyna-elektr. |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2024 |
| Produkcja Do | 2025 |
| Pojemność silnika | 1462 cm³ |
| Moc | 85 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1770 kg |
| Szerokość | 1775 mm |
| Długość | 4185 mm |
| Wysokość | 1600 mm |
| Pakiety |
|