Model
Decydując się na samochód marki SUZUKI, model Vitara FL, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4185 mm, szerokość 1775 mm, a wysokość 1775 mm. Masa własna modelu Vitary to 1650 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Silnik
Pod maską modelu Vitary FL pracuje silnik benzynowy o pojemności 1373 cm3 i mocy maksymalnej 110 KM. Ma napęd na przednie koła (4x2), a przekładnia ma 6 biegów i jest manualna. SUZUKI przewidziało dla tego samochodu 11 wersji silnikowych oraz 11 wersji wyposażenia.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 11 wersjach wyposażenia. Prezentowany SUZUKI Vitara to egzemplarz w odmianie Elegance. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji SUZUKI Vitary FL od 2024 r. do teraz.
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | Vitara FL |
| Wersja | Elegance |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1373 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1650 kg |
| Szerokość | 1775 mm |
| Długość | 4185 mm |
| Wysokość | 1600 mm |
| Pakiety |
|