Model
Decydując się na samochód marki SUZUKI Vitara FL, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4185 mm, szerokość 1775 mm, a wysokość 1775 mm. Masa własna modelu Vitary to 1680 kg. Samochód produkowano od 2024 r. do teraz.
Silnik
SUZUKI Vitara w wersji Elegance Aut. ma silnik, którego źródło zasilania stanowi benzyna. Jednostka o pojemności 1373 cm3 generuje moc 110 KM. W przypadku wariantu Vitary FL mówimy o aucie posiadającym napęd przedni (4x2). To SUZUKI ma 6-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na SUZUKI Vitarę FL tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 11 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 11 wersjach wyposażenia. Prezentowane SUZUKI Vitara to egzemplarz w odmianie Elegance Aut. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla SUZUKI Vitary, które ma 1 wersję nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | SUZUKI |
|---|---|
| Model | Vitara FL |
| Wersja | Elegance Aut. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2025 |
| Produkcja Do | 2026 |
| Pojemność silnika | 1373 cm³ |
| Moc | 81 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1680 kg |
| Szerokość | 1775 mm |
| Długość | 4185 mm |
| Wysokość | 1600 mm |
| Pakiety |
|