Model
VOLKSWAGEN Touareg GP Perfectline Tipt. to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 5 drzwi. Touareg GP 3.0 TDi DPF MR`02 Perfectline Tipt. to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4757 mm, a pozostałe wymiary to: 1928 mm (szerokość) oraz 1726 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji VOLKSWAGEN Touareg GP przypada na lata 2002 - 2010.
Czytaj więcej o VOLKSWAGEN Touareg
Silnik
W tej wersji VOLKSWAGEN Touareg GP 3.0 TDi DPF MR`02 znajduje się silnik, którego paliwem jest olej napędowy. Silnik pracujący w Touareg GP 3.0 TDi DPF MR`02 posiada pojemność 2967 cm3. Jego moc to 239 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 6-biegowa ) automatycznej. W tym modelu VOLKSWAGEN Touareg GP znajduje się napęd AWD (4x4). Poza wymienioną odmianą, ten model VOLKSWAGEN Touareg GP posiada jeszcze 4 wersji.
Wyposażenie
W cenniku spotkamy Touareg GP 3.0 TDi DPF MR`02 w wersji Perfectline Tipt.. Perfectline Tipt. to jedna z 4 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie VOLKSWAGEN. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
VOLKSWAGEN Touareg GP 3.0 TDi DPF MR`02 - dane techniczne dla wszystkich rodzai nadwoziowych występujących w latach 2002 - 2010.
Najważniejsze dane
| Marka | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| Model | Touareg GP |
| Generacja | 7L |
| Wersja | Perfectline Tipt. |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 2967 cm³ |
| Moc | 176 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2945 kg |
| Szerokość | 1928 mm |
| Długość | 4757 mm |
| Wysokość | 1726 mm |
| Pakiety |
|