Model
VOLKSWAGEN Touareg GP Tiptronic to samochód dla 5 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. Touareg GP 2.5 TDi DPF MR`02 Tiptronic to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4757 mm, a pozostałe wymiary to: 1928 mm (szerokość) oraz 1726 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji VOLKSWAGEN Touareg GP przypada na lata 2002 - 2010.
Czytaj więcej o VOLKSWAGEN Touareg
Silnik
VOLKSWAGEN - oferuje wersje silnikowe dopasowane do potrzeb różnych Klientów, którzy wybrali model Touareg GP. W wypadku tego modelu VOLKSWAGEN Touareg GP liczba wersji silnikowych wynosi: 5. Prezentowany model Touareg GP 2.5 TDi DPF MR`02 posiada silnik o pojemności 2461 cm3, który uzyskuje moc maksymalną 174 KM i posiada napęd AWD (4x4). Za zmianę biegów odpowiedzialna jest automatyczna, 6-biegowa skrzynia biegów.
Wyposażenie
Touareg GP 2.5 TDi DPF MR`02 w wersji Tiptronic to jedna z 4 wersji, modelu Touareg GP 2.5 TDi DPF MR`02. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji VOLKSWAGEN Touareg GP 2.5 TDi DPF MR`02 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Poniższa tabela dotyczy informacji technicznych VOLKSWAGEN Touareg GP 2.5 TDi DPF MR`02. Wśród parametrów znajdują się wartości dotyczące każdej z 4 wersji wyposażenia.
Najważniejsze dane
| Marka | VOLKSWAGEN |
|---|---|
| Model | Touareg GP |
| Generacja | 7L |
| Wersja | Tiptronic |
| Kategoria | SAMOCHODY TERENOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | AWD (4x4) |
| Typ nadwozia | kombi |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 2461 cm³ |
| Moc | 128 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2850 kg |
| Szerokość | 1928 mm |
| Długość | 4757 mm |
| Wysokość | 1726 mm |
| Pakiety |
|