Model
Volvo produkowała ten model S80 2.5 MR`10 w latach 2006 - 2016 w 13 wariantach wyposażenia. Każda z 13 wersji ma 4 -drzwiową karoserię o długości 4851 mm, szerokości 1861 mm i wysokości 1493 mm. Te gabaryty dają z powodzeniem pomieścić 5 jadących pasażerów. Masa tego modelu Volvo wynosi 2200 kg.
Silnik
Volvo S80 2.5 MR`10 w wersji Kinetic FF ma silnik, którego benzyna stanowi źródło zasilania. Jednostka o pojemności 2521 cm3 generuje moc 231 KM. W przypadku tego wariantu Volvo S80 mówimy o wozie posiadającym napęd przedni (4x2). Ten Volvo ma manualną przekładnię, która jest 6-biegowa. Poza wymienioną powyżej wersją Klienci, decydujący się na Volvo S80 tej generacji mogli wybrać jeszcze jedną z 28 wersji silnikowych.
Wyposażenie
Ten S80 2.5 MR`10 istnieje w 13 wariantach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się S80 2.5 MR`10, a jego wersja wyposażenia to Kinetic FF. Zawartość wyposażenia tej wersji Volvo występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Volvo S80 2.5 MR`10 figuruje w 1 wersjach nadwozia oraz w 13 wersjach wyposażenia. Tak prezentują się dane techniczne S80 w latach 2006 - 2016
Najważniejsze dane
| Marka | Volvo |
|---|---|
| Model | S80 |
| Generacja | 124 |
| Wersja | Kinetic FF |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | sedan |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2010 |
| Pojemność silnika | 2521 cm³ |
| Moc | 170 kW |
| Liczba drzwi | 4 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2200 kg |
| Szerokość | 1861 mm |
| Długość | 4851 mm |
| Wysokość | 1493 mm |
| Pakiety |
|