W pucharowej rywalizacji do ostatniego odcinka specjalnego prowadził Przemysław Janik z Wiktorem Stanisem (Honda Civic). Nie wytrzymał jednak presji rywali, wypadł z trasy i w punktacji zawodów zajął dopiero trzecie miejsce. Najszybszą załogą okazali się bracia Grzegorz i Hubert Bonderowie (Renault Clio). Było to ich drugie z rzędu zwycięstwo w pucharze. Drugą lokatę ze stratą zaledwie 2,6 s zajęli Jakub Wysocki i Maciej Kluziński (Peugeot 306 S16).Rajdu nie ukończyło kilku faworytów. Grzegorz Harlos uderzył swoim Oplem w słup. Na szczęście załodze nic się nie stało. Liderującego w klasie A7 Andrzeja Mancina wyeliminowało urwane koło.W klasyfikacji gości na swoim terenie tryumfowali Michał Duda z Sosnowca i Robert Gliwiak z Czeladzi. W tej rywalizacji szanę startu na pojazdach kategorii Super 1600 otrzymało dwóch czołowych kierowców pucharu Peugeota 206 - Kajetan Kajetanowicz i Dariusz Poloński. Zajęli oni odpowiednio drugie oraz piąte miejsce.Klasyfikacja rajdowego Pucharu PZM: 1. Grzegorz Bonder 41, 2. Grzegorz Harlos 37, 3. Mirosław Włodarczyk 33, 4. Przemysław Janik 32, 5. Janusz Majek 30, 6. Andrzej Mancin 19.