Kimi Raikkonen: To nie jest dla nas łatwy sezon. Od początku stanowiliśmy tło dla czołowych teamów . Mieliśmy postęp w Barcelonie, potem przez kilka wyścigów nie mieliśmy nowych części, bo cały wysiłek został skierowany na następny rok. Minęło sporo czasu od mojego ostatniego zwycięstwa.

Moim celem było wygranie przynajmniej jednego wyścigu w tym sezonie i trzecie miejsce w mistrzostwach. Dziś zrobiłem krok w tym kierunku, choć musiałem się sporo wysilić, żeby zwyciężyć. Nie byłem najszybszy jeśli chodzi o czasy okrążeń, ale utrzymałem rywali za plecami. To wspaniałe dla zespołu, mam nadzieję, że to nie koniec naszych dobrych rezultatów.

Na tym torze zawsze dobrze mi szło. Wiedziałem, że muszę szybko wyprzedzić Giancarlo, bo tankowaliśmy mniej więcej równocześnie, a gdybym tego nie zrobił po samochodzie bezpieczeństwa, to on był zbyt szybki, aby mogło się to później udać. Upewniłem się, że jestem wystarczająco blisko niego na pierwszym zakręcie. Bolid był trochę podsterowny i wyjechałem zbyt szeroko, ale gdy użyłem systemu KERS, zdołałem go wyprzedzić. Wiedziałem, że jeżeli nie zrobimy głupich błędów, to dowieziemy zwycięstwo do mety.

Giancarlo Fisichella: To był znów kolejny wspaniały dzień i niesamowity wynik. Gdybyśmy zapytali zespół przed przyjazdem do Spa, czy byłby zadowolony z dojechania na ósmej pozycji, wszyscy zapewne powiedzieliby, że to byłby fantastyczny wynik, Ale drugie miejsce jest marzeniem, po prostu wspaniałe. Właściwie, jeżeli mogę być szczery, jestem trochę rozczarowany, gdyż wydawało mi się, że mogliśmy nawet wygrać ten wyścig.

Miałem pecha z samochodem bezpieczeństwa, gdy Kimi wyprzedził mnie po restarcie używając KERS. Byłem szybszy jadąc za nim po torze, ale bez KERS nie mogłem go wyprzedzić, gdyż na prostej niestety brakowało szybkości. Ale nie możemy zapominać o fantastycznym rezultacie, zarówno na torze jak i w fabryce. Po wczorajszym zwycięstwie w kwalifikacjach, byłem pewny zdobycia punktów. To pozytywna rzecz, jeśli chodzi o mistrzostwa i następne wyścigi. Wielkie podziękowania dla wszystkich.

Sebastian Vettel: Jeżeli spojrzy się na mistrzostwa, dzisiejszy wynik był dobry. Oczywiście nie było łatwo startować ze środka stawki, ale start był udany. Być może byłem za mało dynamiczny w połowie pierwszego okrążenia, gdy zobaczyłem Nicka, który wypadł z toru. Straciłem pozycję na rzecz Nico i musiałem dogonić go po restarcie.

Straciłem za wiele dystansu do czołówki na pierwszym przejeździe, ale na drugim i trzecim bolid był fantastyczny. Nie popełniłem też żadnych błędów i naciskałem na każdym okrążeniu, jakby to były kwalifikacje. Byliśmy szybsi niż czołówka.

Odebraliśmy dziś trochę punktów zespołowiBrawna, więc to dla zespołu dobrze. Świetnie też jest zdobyć więcej punktów niż Jenson i Rubens do mistrzostw kierowców. Wielkie podziękowania dla zespołu i Renault - po tym wszystkim co przeszliśmy w ostatnich kilku wyścigach. Dobrze jest ponownie ukończyć wyścig. Udowodniliśmy, że wróciliśmy do gry.