Zawody rozpoczynają się odkwalifikacji w piątek . W sobotę i niedzielę odbędą się wyścigi w konwencji 25 min + jedno okrążenie. Oczywiście w zawodach weźmie udział Natalia Kowalska, która poważnie myśli o włączeniu się do walki o wyższe pozycje.

Poprzednie dwie imprezy w serii EUROCUP i NEC pozostawiły ogromny niedosyt. Tylko 2 punkty, to niezbyt dużo nawet jak na debiut .Nie pociesza także fakt, że to najwyższa pozycja zpolskich kierowców. Wiemy, że Natalię stać na dużo więcej. Przeanalizowane zostały z teamem ostatnie wyścigi. Natalia liczy, że tym razem nie będzie problemów z bolidem i jej zdobycz punktowa powiększy się znacznie.

Natalia wyjeżdżając na zawody powiedziała-„Chciałabym w końcu pojechać tak jak potrafię. Niestety, do tego potrzebne jestbezawaryjne auto, a ja jeszcze takiego nie dostałam.. Wcześniej miałamzastrzeżeniado set-upu auta . Nie opuszcza mnie również normalny ludzki pech. Jestem jednak dobrej myśli. Już zapomniałam o niepowodzeniach. Patrzę z optymizmem w przyszłość."