27 listopada na zawodowców czekają kilometry odcinków specjalnych prowadzących przez malownicze tereny Twierdzy w Modlinie oraz rywalizacja w nowym formacie na Torze Modlin – wyścigach równoległych. Po raz pierwszy w Polsce zostanie zorganizowany odcinek Rally Show. Będą to dodatkowe zawody, w których to nie czas będzie kryterium oceny, tylko precyzja i widowiskowość punktowana przez Jury.

28 listopada swoje umiejętności oraz samochody będą mogli zaprezentować amatorzy, dla których przygotowana zostanie konfiguracja Kryterium Toru Modlin. Wydarzenie transmitowane będzie na żywo w telewizji Motowizja oraz w na naszej stronie.

Dostępna od 3 listopada na oficjalnej stronie Toru Modlin pula biletów, obejmuje całodniowe wejścia do strefy kibica, bilety na trybuny z dostępem do gorących napojów oraz infrastruktury budynku Tor Modlin. Na najwyższej kondygnacji budynku przygotowaliśmy także wyjątkowe miejsca z cateringiem w strefie VIP.

Foto: Tor Modlin

Poprzez wprowadzenie nowych formatów rywalizacji, pragniemy zaserwować kibicom nowy wymiar sportowych emocji. Naszym celem jest także zwiększenie popularności oraz dostępności rajdów samochodowych w mediach. Zapraszamy również do śledzenia relacji z przygotowań do imprezy na fanpage Tor Modlin Rally Show.