Brubeck Cooler New to rozwinięcie stylistyczne znanej, lubianej i uznanej serii Brubeck Cooler. Dzięki zmianom komplet zdecydowanie zyskał na wyglądzie. Producent poleca Cooler New do stosowania na tzw. pierwszą warstwę.

Zestaw koszulka i kalesony to ok 281 zł
Zestaw koszulka i kalesony to ok 281 zł

Jak to działa termoaktywna bielizna odprowadzająca nadmiar ciepła i potu?

Ubiór powstał z połączenia dwóch specjalistycznych warstw materiału z dodatkowymi kanalikami chłodzącymi BRUBECK AIR BUMPS i wspomagającymi efekt „oddychalności”. Chłodzenie zapewnia warstwa wewnętrzna, wykonana z mieszanek poliestrowych, charakteryzujących się dynamiczną zmianą właściwości w zależności od warunków zewnętrznych. Dzięki temu aktywnie reguluje temperaturę i wilgotność ciała. Warstwa zewnętrzna wykonana z mikrowłókien poliamidowych odpowiada natomiast za błyskawiczny odbiór i odparowanie wilgoci z pierwszej warstwy, przy jednoczesnym utrzymaniu jej nadmiaru z dala od ciała.

Zaletą zastosowanej technologii jest fakt, że połączenie obydwu warstw jest bezszwowe i niewyczuwalne w dotyku.

Jakość wykonania bardzo dobra, a materiał miły w dotyku
Jakość wykonania bardzo dobra, a materiał miły w dotyku

Jakośc wykonania

Produkt wykonano starannie. Oględziny nie uwidoczniły niedbałych szwów, postrzępionych krawędzi czy odstających końcówek nici. Jakość połączeń pozwala przypuszczać, że żaden ze szwów nie puści bez wyraźnej ingerencji mechanicznej. Mankiety nie powodują ucisku. Faktura tkaniny sprawia korzystne wrażenie.

Szwy sprawiają korzystne wrażenie
Szwy sprawiają korzystne wrażenie

Chłodzenie

Nie mieliśmy okazji jeździć w nowej wersji stylistycznej, ale jeśli zmiany dotyczą tylko stylistyki, pokusimy się o wrażenia z poprzedniego modelu. Skuteczne odprowadzenie potu przy dobrym oddychaniu pozwalają bardziej komfortowo przetrwać upały. Umówmy się, cudów porównywalnych z wydajną klimatyzacją samochodu nie znajdziemy, ale w stosunku do bawełnianego t-shirtu jest znacznie lepiej. Założenie kalesonów i koszulki zdecydowanie zmniejsza trudy podróży a dodatkowo ułatwia zdjęcie kombinezonu skórzanego, jeśli tylko ktoś decyduje się w nim poruszać.

Naszym zdaniem

Omawiany produkt kosztuje 169 zł za koszulkę, oraz 125 zł za kalesony. W praktyce, wydanie 281 zł okazuje się jedną z najlepszych inwestycji dla ludzi jeżdżących w upały. Wartość dodana w postaci uniknięcia zmęczenia, udaru, czy spowodowania wypadku - bezcenna!

Bielizna termoaktywna Brubeck Cooler New znajduje się w ofercie oficjalnego polskiego importera, firmy Inter Motors.

https://intermotors.pl/szukaj?controller=search&orderby=position&orderway=desc&poscats=&search_query=brubeck+cooler&submit_search=Szukaj