Możliwość jazdy maszyną z rodziny Touring to tylko początek. Każdy, kto między 1 marca a 30 kwietnia odbędzie jazdę testową jednym z touringów Harleya-Davidsona ma szansę nie tylko przekonać się o osiągach silnika Milwaukee-Eight® i wszechstronności zawieszenia turystycznych modeli 2017, ale też zyskaj szansę na podróż marzeń.

Harley-Davidson po raz kolejny oferuje możliwość wygrania niesamowitej nagrody. Wystarczy w dniach 01.03-30.04.2017 zarejestrować zgłoszenie do konkursu i skorzystać z bezpłatnej jazdy próbnej motocyklem Harley-Davidson Touring, aby zyskać szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń.

Motocykle Harley-Davidson Touring z rocznika 2017 nieco odświeżono. Oferują kierowcy i pasażerowi więcej niż wcześniej. Każdy model jest wyposażony w silnik Milwaukee-Eight®, zapewniający więcej mocy, większą prędkość i lepsze przyspieszenie oraz wiele innych nowości. Dzięki jeździe próbnej „Discover More” można odkryć zalety całkowicie nowego zawieszenia, kufrów i schowków z systemem one-touch oraz moc i czystość dźwięku systemu multimedialnego Boom!™. Od ponadczasowego modelu Road King®, poprzez inspirowanego stylem hot-rod baggera Street Glide®, aż po najwyższy komfort motocykla Ultra Limited - każdy znajdzie odpowiedni model dla swojej własnej drogi.

Skorzystanie z jazdy próbnej w ramach konkursu “Discover More Harley-Davidson 2017” oznacza szansę na wygranie motocyklowej podróży marzeń. Nagrodą jest 20 000 zł na wynajem motocykla Harley-Davidson Touring w dowolnym miejscu na świecie (w punkcie H-D Authorized Rentals) oraz na pokrycie kosztów podróży. Zwycięzca sam wybierze model motocykla do wynajęcia, trasę, noclegi i atrakcje w podróży. To może być Twoja podróż życia!

Jeśli jeszcze nie doświadczyłeś jazdy w siodle nowego motocykla Harley-Davidson z rodziny Touring jest to najlepszy czas, aby to zrobić - może właśnie Ty wygrasz przygodę, której nigdy nie zapomnisz. Więcej informacji można znaleźć na www.harley-davidson.pl i bezpośrednio na stronie konkursu: https://discovermore.harley-davidson.com/pl_PL/.