Całkowicie nowy pick-up Isuzu D-MAX zwraca uwagę muskularną sylwetką o sportowym charakterze oraz przestronnym wnętrzem o starannym wykończeniu, w którym każdy poczuje się komfortowo.

Pod maską D-MAX-a drzemie wysokoprężny silnik nowej generacji, o pojemności 2,5 litra, mocy 163 KM i imponującym momencie obrotowym 400 Nm, dostępnym w szerokim zakresie prędkości obrotowej.

Samochody będą dostępne w Polsce w trzech wersjach nadwozia: z pojedynczą kabiną, wydłużoną kabiną - z dodatkowymi drzwiami otwieranymi "pod wiatr" i z podwójną kabiną. Dużym uznaniem wśród polskich klientów cieszy się podwójna kabina, w której w bardzo komfortowych warunkach może podróżować nawet pięć osób. Każda z wersji pick-upa już w standardzie posiada napęd na cztery koła.

Najnowszego Isuzu D-MAX z pojedynczą kabiną, w podstawowej wersji wyposażenia (L) można mieć już od 76 950 zł netto. W trosce o bezpieczeństwo kierowcy i pasażera samochody wyposażono w poduszki powietrzne (SRS) przednie, boczne i kurtyny boczne, elektroniczną kontrolę stabilności (ESC), system kontroli trakcji (TCS), ABS z asystentem nagłego hamowania (BA) i światła do jazdy dziennej. Dla większego komfortu podróżowania niezależnie od warunków, auta wyposażono również w klimatyzację.

Za 89 950 zł netto można będzie nabyć Isuzu D-MAX z wydłużoną kabiną w bogatej wersji wyposażenia LS. Wprowadzenie dodatkowych drzwi otwieranych "pod wiatr" poprawiło funkcjonalność tej wersji pick-upa, umożliwiając na krótkich dystansach podróż nawet czterem osobom. Dodatkowo - można bardziej efektywnie wykorzystać przestrzeń za przednimi fotelami. W standardowym wyposażeniu znajdziemy wszystko to, czym obfituje wersja L, a ponadto - stylowe, aluminiowe felgi 17-calowe, przednie halogeny przeciwmgielne i system audio "Live Surround". Cena wersji z przedłużaną kabiną  w standardzie L zaczyna się od 83 950 PLN netto.

By sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników, którzy najwyżej cenią komfort podróżowania i wygodę, a dopiero później właściwości użytkowe pick-upa, ISUZU przygotowało coś wyjątkowego - wersję LSX. Kryje ona w sobie bogate wyposażenie, m.in.: skórzaną tapicerkę, elektrycznie regulowany fotel kierowcy, 17-calowe felgi i system audio "Live Surround", a to wszystko w cenie 99 950 zł netto! Za dodatkową dopłatą można cieszyć się automatyczną, 5-biegową skrzynią biegów z możliwością sekwencyjnego sterowania.

Dodatkowym plusem jest możliwość pełnego odliczenia podatku od wartości zakupionego pojazdu, jak i od paliwa.