Logo

Zdjęcia szpiegowskie: Fiat 500 - polskie testy!

Lesław Sagan
Lesław Sagan

Nowy model samochodu, który już od połowy roku będzie produkowany w Tychach, jest aktualnie testowany. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że w tyskim zakładzie Fiata powstało już kilkadziesiąt pierwszych egzemplarzy. Wszystkie z tej preserii przeznaczone zostały do jazd testowych, które odbywają się aktualnie w różnych częściach Europy. Dwa z nich, które na lawecie były transportowane do Włoch, uchwycił kilkanaście dni temu na zdjęciach nasz dziennikarz.

Dzisiaj publikujemy kolejne zdjęcie. Tym razem nasz stały Czytelnik zarejestrował nowego Fiata 500 podczas jazdy testowej na trasie Tychy - Bielsko-Biała. Ze zrozumiałych względów nowy produkt Fiata był prawie całkowicie zamaskowany, co jednak wzbudza jeszcze większe zainteresowanie współużytkowników.

Czakamy na kolejne zdjęcia. Jeżeli komuś z naszych Czytelników uda się takie zdjęcie wykonać, to chętnie je opublikujemy. Najlepsze zdjęcia dodatkowo uhonorujemy specjalnymi nagrodami. Zapraszamy - poczuj się tropicielem Fiata 500!

Autor Lesław Sagan
Lesław Sagan
Przeczytaj skrót artykułu
Zapytaj Onet Czat z AI
Poznaj funkcje AI
AI assistant icon for Onet Chat

To jest materiał Premium

Dołącz do Premium i odblokuj wszystkie funkcje dla materiałów Premium:

czytaj słuchaj skracaj

Dołącz do premium
Skrót artykułu