Organizatorzy czekają na potwierdzenie startu przez jednego z najlepszych polskich kierowców rajdowych, na co dzień rywala Kajetana Kajetanowicza , który również pojawi się w Tychach...

Co prawda ważne obowiązki rodzinne uniemożliwiają "Kajtowi" występ w imprezie, ale reprezentant Subaru Poland Rally Team będzie obecny w niedzielę 06.09. od godziny 15:00 i osobiście wręczy zwycięzcom puchary oraz nagrody.

4turbo.pl, pomysłodawca "4. impreza & evo Rally Sprintu", liczy na zgłoszenie od czołowego zawodnika z RSMP, który wyraził zdecydowaną chęć udziału za kierownicą swojego ponad czterystukonnego, lekkiego Subaru. Jeśli do tego dojdzie, zobaczymy wspaniały pojedynek w klasie Pro! Do startu szykuje się również wielu zdolnych kierowców amatorów, którzy staną do walki z profesjonalistami.

Mariusz Łoś - znany z występów w GSMP, warszawskiej Barbórce oraz Memoriale im. Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza - wsiada po wakacyjnej przerwie do swojego Evo IX. Startuje specjalnie dla kibiców, z nastawieniem na maksymalny show.

Miłym zaskoczeniem jest udział Maćka Steinhofa, lidera VW Polo Cup. Pojedzie praktycznie seryjnym egzemplarzem Evo X, co jednak nie wyklucza miejsca na podium w kategorii Evo/STI.

Zobacz wcześniejszą zapowiedź tej imprezy

Na liście zgłoszeń zostały jeszcze wolne miejsca. W czwartej edycji impreza & evo Rally Sprintu, rozgrywanego 06.09. na torze testowym Fiata w Bieruniu k/Tychów, może wystartować każdy kierowca Subaru Imprezy Turbo lub Mitsubishi Lancera Evolution. Nagroda główna (10000 zł) jest w zasięgu zarówno totalnego debiutanta, jak i zawodnika rajdowego. Jedyny warunek to jak najszybsze przejechanie czterech prób sportowych, o łącznej długości prawie 12 km.