Ten nieduży samochód poskromił serca tysięcy kierowców w Polsce.

Nie wierzysz? Masz niepowtarzalną okazję, by przekonać się, że tak jest naprawdę.

W dniach 11 – 14 czerwca 2009 roku w Ślesinie koło Konina odbędzie się IV Ogólnopolski Zlot Volkswagen Polo Klub Polska.

Spotkasz tutaj wszystkie modele Volkswagena Polo. Te starsze i te nowsze.

Zmodyfikowane i seryjne. Samochody to oczywiście nie wszystko. Zlot pozwoli spotkać się wielu pasjonatom marki VW polo z różnych rejonów Polski. A że to ludzie ciekawi i wyjątkowi - dowodem niech będzie na to szereg spotkań i imprez organizowanych przez 5 lat naszego istnienia. Tym razem oczywiście będzie równie udanie.

IV Ogólnopolski Zlot VW Polo Klub Polska to impreza zakrojona na szeroką skalę. To cztery dni niesamowitej przygody, którą możesz przeżyć i Ty. Do naszej dyspozycji jest ośrodek położony na malowniczym klifowym urwisku jeziora Ślesińskiego. Domki, plaża i jezioro czekają na nas. Jest to niebywała szansa na to, by w niepowtarzalnej atmosferze wymienić się doświadczeniami motoryzacyjnymi i nie tylko, a także by sympatycznie i w miłym towarzystwie spędzić długi czerwcowy weekend. Na naszych gości czeka szereg specjalnie przygotowanych na tę okazję atrakcji: wspólne grillowanie i śpiewanie to już pewnego rodzaju tradycja na takowych spotkaniach. Trwają także przygotowania kilku turniejów sportowych. Oprócz tego planujemy uroczysty przejazd ulicami Ślesina i Konina zabezpieczoną i eskortowaną przez policję kolumną samochodów. To jednak nie wszystko, co znajduje się w naszych planach. Jeśli chcesz się przekonać, co jeszcze może spotkać Ciebie i Twoją „polówkę” w tym roku, po prostu przyjedź.

Nad wszystkim czuwać będą przedstawiciele VW Polo Klub Polska. Przejazdy drogami publicznymi odbędą się przy współpracy i pod czujnym nadzorem policji. Cała impreza wspierana jest przez grono patronów medialnych.

Wraz z nimi serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników modelu Polo na IV Ogólnopolski Zlot VW Polo Klub Polska.