Model
ALFA ROMEO Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 wytwarzano w latach 2010 - 2020. Wymiary tego ALFA ROMEO Giulietta to: długość - 4351 mm, szerokość - 1798 mm oraz wysokość - 1465 mm. Takie gabaryty pozwoliły na wygospodarowanie 5 miejsc w przestrzeni pasażerskiej. Właściwy dostęp od kabiny zapewnia 5 drzwi. Ze względu na swój rozmiar Giulietta waży 1825 kg co jest przeciętnym rezultatem w swojej klasie. Ten Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 występuje w 1 wersjach nadwozia.
Czytaj więcej o ALFA ROMEO Giulietta
Silnik
Pod maską ALFA ROMEO Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 znajdziemy silnik o 150 KM mocy i pojemności 1956 cm3. Jest to jeden z 20 silników, które ALFA ROMEO przewidział dla tego modelu. Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 posiada napęd przedni (4x2). Za przeniesienie napędu na koła w ALFA ROMEO Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 odpowiedzialna jest manualna przekładnia ( 6-biegowa ). Silnik w Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 można konfigurować z różnymi wersjami wyposażenia (w wypadku Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 jest ich 4 ).
Wyposażenie
Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 w edycji Progression to jedna z 4 wersji, modelu Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940. Określone elementy wyposażenia dla tej wersji ALFA ROMEO Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
W tabeli można znaleźć dane techniczne dla ALFA ROMEO Giulietta 2.0 16V JTDM-jet MR`14 940 w każdej z 1 wariantów nadwozia.
Najważniejsze dane
| Marka | ALFA ROMEO |
|---|---|
| Model | Giulietta |
| Generacja | 940 |
| Wersja | Progression |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2013 |
| Produkcja Do | 2014 |
| Pojemność silnika | 1956 cm³ |
| Moc | 110 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1825 kg |
| Szerokość | 1798 mm |
| Długość | 4351 mm |
| Wysokość | 1465 mm |
| Pakiety |
|