Model
Decydując się na samochód marki BMW 535 Gran Turismo, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4998 mm, szerokość 1901 mm, a wysokość 1901 mm. Masa własna modelu Serii 5 to 2590 kg. Samochód produkowano od 2009 r. do 2017 r.
Silnik
BMW Seria 5 w wersji Steptronic ma silnik, którego źródło zasilania stanowi olej napędowy. Jednostka o pojemności 2993 cm3 generuje moc 313 KM. W przypadku wariantu 535 Gran Turismo mówimy o aucie posiadającym napęd tylny (4x2). To BMW ma 8-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na BMW 535 Gran Turismo tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 2 wariantów.
Wyposażenie
BMW Seria 5 Steptronic to jedna z 2 wersji tego modelu. Określone elementy wyposażenia można znaleźć w tabeli prezentowanej poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji BMW 535 Gran Turismo od 2009 r. do 2017 r.
Najważniejsze dane
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | 535 Gran Turismo |
| Wersja | Steptronic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | tylny (4x2) |
| Typ nadwozia | liftback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 2993 cm³ |
| Moc | 230 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2590 kg |
| Szerokość | 1901 mm |
| Długość | 4998 mm |
| Wysokość | 1559 mm |
| Pakiety |
|