Model
BMW 535i Gran Turismo, produkowane od 2009 r. do 2017 r., zgodnie z homologacją może przewozić 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe, a samochód ma 4998 mm długości, 1901 mm szerokości i 1901 mm wysokości. BMW Serii 5 jest dostępne w 2 wersjach wyposażenia.
Silnik
BMW Serii 5 w wersji xDrive Steptronic ma silnik, którego źródło zasilania stanowi benzyna. Jednostka o pojemności 2979 cm³ generuje moc 306 KM. W przypadku wariantu 535i Gran Turismo mówimy o aucie posiadającym napęd 4WD (4x4). To BMW ma 8-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na BMW 535i Gran Turismo tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 2 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 2 wersjach wyposażenia. Prezentowane BMW Serii 5 to egzemplarz w odmianie xDrive Steptronic. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji BMW 535i Gran Turismo od 2009 r. do 2017 r.
Najważniejsze dane
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | 535i Gran Turismo |
| Wersja | xDrive Steptronic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | liftback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 2979 cm³ |
| Moc | 225 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2625 kg |
| Szerokość | 1901 mm |
| Długość | 4998 mm |
| Wysokość | 1559 mm |
| Pakiety |
|