Model
Decydując się na samochód marki BMW 550i Gran Turismo, będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Nadwozie jest 5-drzwiowe. Jego długość wynosi 4998 mm, szerokość 1901 mm, a wysokość 1901 mm. Masa własna modelu Serii 5 to 2730 kg. Samochód produkowano od 2009 r. do 2017 r.
Silnik
BMW Seria 5 w wersji xDrive Steptronic ma silnik, którego źródło zasilania stanowi benzyna. Jednostka o pojemności 4395 cm3 generuje moc 449 KM. W przypadku wariantu 550i Gran Turismo mówimy o aucie posiadającym napęd 4WD (4x4). To BMW ma 8-biegową przekładnię, która jest automatyczna. Poza wymienioną powyżej wersją klienci decydujący się na BMW 550i Gran Turismo tej generacji mogli wybrać jeszcze jeden z 2 wariantów.
Wyposażenie
Auto można spotkać na rynku w 2 wersjach wyposażenia. Prezentowane BMW Seria 5 to egzemplarz w odmianie xDrive Steptronic. Posiada wyposażenie, które można odnaleźć w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane techniczne
Tabela prezentuje dane techniczne poszczególnych wersji BMW 550i Gran Turismo od 2009 r. do 2017 r.
Najważniejsze dane
| Marka | BMW |
|---|---|
| Model | 550i Gran Turismo |
| Wersja | xDrive Steptronic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | 4WD (4x4) |
| Typ nadwozia | liftback |
| Produkcja Od | 2015 |
| Produkcja Do | 2016 |
| Pojemność silnika | 4395 cm³ |
| Moc | 330 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 2730 kg |
| Szerokość | 1901 mm |
| Długość | 4998 mm |
| Wysokość | 1559 mm |
| Pakiety |
|