Model
CHEVROLET Spark, produkowany w latach 2010 - 2021 , może zgodnie z homologacją przewozić 5 pasażerów. Odpowiedni dostęp do kabiny dostarcza 5 drzwi. Ponieważ Spark ma 3640 mm długości, to by zachować odpowiednie proporcje nadwozie CHEVROLET Spark 1.0 MR`10 ma 1522 mm wysokości i 1597 mm szerokości. CHEVROLET Spark 1.0 MR`10 jest dostępny w 8 wersjach wyposażenia.
Czytaj więcej o CHEVROLET Spark
Silnik
Pod maską CHEVROLET Spark 1.0 MR`10 pracuje jednostka napędowa, dla której paliwo stanowi benzyna. Ten silnik ma pojemność skokową 995 cm3. W tej wersji CHEVROLET Spark generuje moc maksymalną na poziomie 68 KM. Opisywany model CHEVROLET Spark 1.0 MR`10 Base posiada manualną skrzynię biegów, która w tej wersji jest 5-biegowa.
Wyposażenie
W cenniku odnajdziemy Spark 1.0 MR`10 w wersji Base. Base to jedna z 8 wersji wyposażenia, które możemy znaleźć w gamie CHEVROLET. To 5 -drzwiowy pojazd, którego wyposażenie będzie można odnaleźć w tabeli zawartej poniżej:
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
CHEVROLET Spark 1.0 MR`10 - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 2010 - 2021.
Najważniejsze dane
| Marka | CHEVROLET |
|---|---|
| Model | Spark |
| Generacja | M300 |
| Wersja | Base |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2009 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 995 cm³ |
| Moc | 50 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1355 kg |
| Szerokość | 1597 mm |
| Długość | 3640 mm |
| Wysokość | 1522 mm |