Model
Decydując się na samochód taki jak CHEVROLET Spark będzie można zabrać na pokład 5 pasażerów. Będą oni mogli zająć miejsca w samochodzie, korzystając z 5 drzwi. Długość karoserii wynosi 3640 mm. Poza tym Spark ma 1522 mm wysokości. Jego szerokość to 1597 mm. Dzięki tym rozmiarom masa tego CHEVROLET Spark 1.2 MR`10 wynosi 1360 kg. Samochód produkowany był przez CHEVROLET w latach 2010 - 2021.
Czytaj więcej o CHEVROLET Spark
Silnik
Pod maską Spark pracuje jednostka napędowa o pojemności 1206 cm3. Prezentowany Spark 1.2 MR`10 jest napędzany paliwem jakim jest benzyna. Model posiada silnik o mocy 82 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 5-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową CHEVROLET Spark występuje w 4 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Ten Spark 1.2 MR`10 figuruje w 4 odmianach wyposażenia. Opisywana wersja nazywa się Spark 1.2 MR`10, a jego wersja wyposażenia to LS+ Design. Zawartość wyposażenia tej wersji CHEVROLET występuje w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
CHEVROLET Spark 1.2 MR`10 figuruje w 1 rodzajach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | CHEVROLET |
|---|---|
| Model | Spark |
| Generacja | M300 |
| Wersja | LS+ Design |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2012 |
| Produkcja Do | 2012 |
| Pojemność silnika | 1206 cm³ |
| Moc | 60 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1360 kg |
| Szerokość | 1597 mm |
| Długość | 3640 mm |
| Wysokość | 1522 mm |
| Pakiety |
|