Model
Fiat Grande Punto Actual Duologic to auto dla 5 osób. Dostęp do wnętrza dostarcza 5 drzwi. Grande Punto 1.4 MR`05 Actual Duologic to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4030 mm, a pozostałe wymiary to: 1687 mm (szerokość) oraz 1490 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia odpowiednią przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji Fiat Grande Punto przypada na lata 2005 - 2018.
Silnik
W tej wersji Fiat Grande Punto 1.4 MR`05 znajduje się silnik, którego paliwem jest benzyna. Silnik pracujący w Grande Punto 1.4 MR`05 posiada pojemność 1368 cm3. Jego moc to 78 KM i przekazuje ją dzięki przekładni ( 5-biegowa ) automatycznej. W tym modelu Fiat Grande Punto znajduje się napęd przedni (4x2). Poza wymienioną odmianą, ten model Fiat Grande Punto posiada jeszcze 6 wersji.
Wyposażenie
6 edycji wyposażenia zapewnia obszerne możliwości konfiguracji dla Fiat Grande Punto. Prezentowany Grande Punto 1.4 MR`05 to wersja Actual Duologic, która spełnia oczekiwania Klientów, którzy poszukują wyposażenia, zawartego w tabeli poniżej.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Fiat Grande Punto 1.4 MR`05 figuruje w 1 wariantach nadwozia. Oto ich dane techniczne
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Grande Punto |
| Generacja | 199 |
| Wersja | Actual Duologic |
| Kategoria | SAMOCHODY OSOBOWE |
| Rodzaj paliwa | benzyna |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | hatchback |
| Produkcja Od | 2011 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1368 cm³ |
| Moc | 57 kW |
| Liczba drzwi | 5 |
| Liczba miejsc | 5 |
| Masa całkowita | 1600 kg |
| Szerokość | 1687 mm |
| Długość | 4030 mm |
| Wysokość | 1490 mm |
| Pakiety |
|