Model
Fiat Strada Adventure to auto dla 4 osób. Dostęp do wnętrza zapewnia 2 drzwi. Strada 1.3 M-jet Kat. MR`07 E4 1.9t Adventure to samochód o długości nadwozia wynoszącej 4444 mm, a pozostałe wymiary to: 1664 mm (szerokość) oraz 1525 mm (długość). Dzięki tym rozmiarom samochód zapewnia właściwą przestronność wnętrza w ramach swojej klasy nadwozia. Produkcja prezentowanej generacji Fiat Strada przypada na lata 1996 - 2021.
Silnik
Pod maską Strada pracuje jednostka napędowa o pojemności 1248 cm3. Prezentowany Strada 1.3 M-jet Kat. MR`07 E4 1.9t jest napędzany paliwem jakim jest olej napędowy. Model posiada silnik o mocy 86 KM i manualną skrzynię biegów, która jest 5-biegowa. Moc trafia na asfalt za pośrednictwem napędu, który jest przedni (4x2). Poza wymienioną wersją silnikową Fiat Strada występuje w 2 wersjach silnikowych.
Wyposażenie
Klienci mogą wybierać spośród 2 wersji wyposażenia. W wypadku tego odmiany jest to Strada 1.3 M-jet Kat. MR`07 E4 1.9t Adventure. Poniżej znajdziecie Państwo szczegóły specyfikacji tej konkretnej wersji wyposażenia.
| Wyposażenie |
|
|---|
Dane Techniczne
Fiat Strada 1.3 M-jet Kat. MR`07 E4 1.9t - dane techniczne dla wszystkich wersji nadwoziowych występujących w latach 1996 - 2021.
Najważniejsze dane
| Marka | Fiat |
|---|---|
| Model | Strada |
| Generacja | I |
| Wersja | Adventure |
| Kategoria | SAMOCHODY DOSTAWCZE |
| Rodzaj paliwa | olej napędowy |
| Napęd | przedni (4x2) |
| Typ nadwozia | pick-up z podwójną kabiną |
| Produkcja Od | 2007 |
| Produkcja Do | 2011 |
| Pojemność silnika | 1248 cm³ |
| Moc | 63 kW |
| Liczba drzwi | 2 |
| Liczba miejsc | 4 |
| Masa całkowita | 1915 kg |
| Szerokość | 1664 mm |
| Długość | 4444 mm |
| Wysokość | 1525 mm |
| Pakiety |
|